DLA FIRMY

Dobrze prowadzona działalność gospodarcza to taka, w której planowanie budżetu zawsze opiera się na wykorzystywaniu okazji do oszczędności. Odnawialne źródła energii to coraz bardziej popularny i sprawdzony sposób na to, aby przedsiębiorca przedsiębiorca mógł zapanować nad comiesięcznymi rozliczeniami. Fotowoltaika dla firm, którą możemy zaoferować biznesom z Wolsztyna, Międzychodu i okolic to inwestycja, której możesz być pewien.

Inteidom – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE ROZWIĄZANIA OZE ?

dach_panele

Jeśli szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zrównoważyć rachunki za energię, wybór sprawdzonego wykonawcy to niezbędny krok. W Inteidom proponujemy wyłącznie sprawdzone technologie, na które zasługują działalności prowadzone w XXI wieku. Jesteśmy polskim biznesem, który doskonale zna współczesną specyfikę rynku oraz problemy przedsiębiorców, dlatego korzystając z naszych usług masz gwarancję, że fotowoltaika dla firmy, którą dla Ciebie wykonamy będzie doskonale dopasowana do profilu Twojej działalności.

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM – ATRAKCYJNE SPOSOBY FINANSOWANIA

fotowoltaika

W Inteidom na bieżąco analizujemy temat dostępnych dofinansowań i rozwiązań, dzięki którym możesz zdecydować się na OZE w niezwykle korzystnych warunkach. Dzięki takim możliwościom, jak zakup paneli i instalacji w ramach leasingu możesz mieć pewność, że fotowoltaika na firmę będzie inwestycją z wysoką stopą zwrotu. Takie opcje sprawiają, że wizja darmowej energii elektrycznej staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców.

ZAMIEŃ RACHUNKI ZA PRĄD NA LEASING NA FOTOWOLTAIKĘ !

firma

Roczne opłaty za leasing są w przybliżeniu równe do rocznych rachunków za energię!

  • W ten sposób spłacisz instalację w ciągu kilku lat, a elektrownia przez kolejne lata będzie produkowała już darmowy prąd ze słońca,
  • Czy wiesz, że w niektórych bankach uzyskasz uproszczoną ścieżkę leasingową dzięki naszej instalacji? Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą PV.

ROZLICZENIE

fotowoltaika

Własny prąd jest zużywany w Twojej firmie. Nadwyżki odkupuje zakład energetyczny lub odbierasz je w rocznych bilansach (wymaga umowy kompleksowej)

DARMOWA ENERGIA ZE SŁOŃCA DLA FIRM !

firma2

Instalacja fotowoltaiczna produkuje darmową energię ze słońca. Rozwiązanie to zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników – podróżując po Polsce można to zauważyć. To, jak dużo przedsiębiorstwo zaoszczędzi, zależy od wielkości instalacji. Podstawowym warunkiem jest dobór instalacji pod zapotrzebowanie energetyczne. Dobrze dobrana instalacja to nawet 60% taniej za 1 MWh. Przedsiębiorstwa mogą generowany przez panele fotowoltaiczne prąd zużyć na dwa sposoby. Po pierwsze mogą go wykorzystać na własne potrzeby. Po drugie wyprodukowane nadwyżki prądu mogą sprzedać do sieci energetycznej. Warunki odsprzedaży regulowane są prawnie. Najczęściej firmy łączą oba rozwiązania – oszczędzając i zarabiając. Prąd ze słońca jest energią czystą, podczas jego produkcji nie dochodzi do emisji CO2. To również sprawia, że świadome firmy, które dbają o swój dobry wizerunek inwestują w odnawialne źródła energii takie jak fotowoltaika. W tym momencie nie chodzi już tylko o korporacje, bo coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw wykazuje chęć dbania o środowisko.
Moc instalacji dla firm powinna wynosić minimum 10 kW. Przeważnie przedsiębiorstwa mają duże zapotrzebowanie energetyczne, a taka instalacja może spełnić te wymagania.

FOTOWOLTAIKA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – ZALETY

firma
  • Obniż rachunki za prąd. Korzystaj z darmowej energii ze słońca,
  • Zabezpiecz firmę przed podwyżkami. Ceny prądu dla przedsiębiorstw nie są regulowane i rosną szybciej, fotowoltaika pomoże Ci się przed tymi wzrostami zabezpieczyć,
  • Zabezpiecz firmę przed ograniczeniami. Dotykają cię ograniczenia w zakresie poboru energii? Z fotowoltaiką nie będzie tego problemu,
  • Zarabiaj przez oszczędzanie. Zwrot z inwestycji w instalację fotowoltaiczną zajmuje od 6 do 10 lat. Ich żywotność jest dużo dłuższa, więc po tym okresie instalacja fotowoltaiczna to czysty zysk.

FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY OD CZEGO ZACZĄĆ ?

auto

Na początku przeanalizuj rachunki za energię elektryczną. Czy charakter Twojej działalności wiąże się z dużym zużyciem na terenie biura, zakładu, sklepu, magazynu czy hali? Następnie skontaktuj się z ekspertami naszej firmy. Otrzymasz kompleksowe wsparcie merytoryczne. Ważnym atutem zakładania instalacji na terenie firmy jest dostępność potencjalnie większej przestrzeni niż w domu. Na terenie przedsiębiorstwa można na przykład użyć dachów i gruntów, szukając najlepszej lokalizacji dla paneli słonecznych, które powinny być skierowane na południe. Nasi fachowcy analizują, ile mocy potrzebujesz do zasilenia swoich urządzeń firmowych i jaki margines należy przewidzieć, biorąc pod uwagę przekazywanie nadwyżek do ogólnej sieci. Każdy detal może mieć znaczenie, dlatego podejście do klienta jest w pełni indywidualne. Doradzimy również w kwestii pozyskiwania dotacji czy atrakcyjnych pożyczek i kredytów. W rezultacie koszt instalacji jest możliwie jak najniższy, więc inwestycja zwraca się już po kilku latach, od pierwszego dnia zapewniając oszczędności pod względem zużycia energii.