KOMFORT W TWOIM DOMU

przycisk

Dotychczasowe domowe urządzenia elektryczne działają jako samodzielne i niezależne. Uważamy, że nadszedł czas, aby to zmienić. Powinny działać razem, współpracować ze sobą, komunikować się, lepiej służyć Twoim potrzebą. Naszym celem jest integracja domowych urządzeń. Światła i systemów alarmowych, urządzeń audio/video i komputerów, telefonów i klimatyzacji, ogrzewania i Internetu … Możesz sterować tym wszystkim za pomocą przycisków, pilota, panelu dotykowego lub telefonu i komputera z każdego miejsca.

panel

Inteligentne sterowanie funkcjami budynku ma wiele zalet. Do stworzenia miłej atmosfery, zamiast biegania od wyłącznika do regulatora temperatury, wystarczy naciśnięcie jednego przycisku. Spowoduje to opuszczenie żaluzji, włączenie nastrojowego oświetlenia, ustawienie komfortowej temperatury i załączenie sprzętu audio/video. Takie lub inne ustawienia (zwane scenami) można zaprogramować według indywidualnego życzenia i sterować przy użyciu pilota, smartfona, telewizora, ekranu dotykowego czy komputera.

panel

Zalety systemu KNX polegają na wymianie danych i zintegrowanym sterowaniu różnymi obszarami. Aktualne warunki pogodowe mają bezpośredni wpływ na ogrzewanie i wentylację, które dostosowują się do indywidualnych preferencji użytkownika. Pora dnia i dzień tygodnia mogą określić rodzaj oświetlenia i w przypadku wyjazdu na urlop cały dom za sprawą oświetlenia, żaluzji, a nawet systemu Hi-Fi, symuluje obecność domowników. System sam odtwarza cykle załączania i wyłączania z ostatnich tygodni. Nawiasem mówiąc, w drodze na wakacje nie trzeba się już zastanawiać, czy zamknięte są wszystkie okna. System o tym poinformuje i zareaguje we wcześniej zaprogramowany sposób, chroniąc dobytek właściciela.