I-Synergia

synergia

Dotychczasowe urządzenia i systemy elektryczne działały jako samodzielne i niezależne. Uważamy, że nadszedł czas, aby to zmienić. Powinny działać razem, współpracować ze sobą, komunikować się, lepiej służyć Twoim potrzebą – to właśnie i-synergia. Naszym celem jest integracja wszystkich zainstalowanych w budynku systemów. Światła i systemów alarmowych, rolet i stacji pogodowej, urządzeń audio/video i komputerów, telefonów i Internetu, klimatyzacji, ogrzewania i rekuperacji… Możesz teraz sterować tym wszystkim za pomocą przycisków, pilota, panelu dotykowego lub smartfona i komputera z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Czy chcesz, aby twój dom, firma, biuro tak działały? Proponujemy Ci i-synergie. A więc połączenie wszystkich systemów automatyki w jeden inteligentny system dużo bardziej wydajny niż suma poszczególnych systemów. Systemy automatyki budynku można wykorzystać w każdym obiekcie — od domku jednorodzinnego, poprzez biurowiec, hotel, galerię handlową aż po lotnisko i stadion. W każdym z tych przypadków jest on skrojony na miarę i zbudowany według tych samych reguł. Na dodatek cechuje go łatwość rozbudowy w coraz większe struktury. Nie musi to wiązać się z nakładami finansowymi, pod warunkiem, że zaplanuje się wszystkie funkcje jeszcze na etapie projektu. W przyszłości możliwa jest również wymiana elementów na urządzenia nowszej generacji. Zastosuj i-synergie i nie ograniczaj swojej fantazji, zrealizuj każdy swój pomysł.

Bezpieczeństwo

dom

Stosując i-synergie, zyskujesz Bezpieczeństwo w inteligentnym domu KNX. Bezpieczeństwo ludzi, urządzeń, obiektu … Warto pomyśleć o tym już na etapie projektu. Stałe monitorowanie budynku i instalacji zapewni użytkownikowi spokój, a w razie zagrożenia umożliwi szybką reakcję. Inteligentny budynek daje poczucie pewności i gwarancję bezpieczeństwa. Do zrealizowania możliwy jest dziś każdy scenariusz reagowania na włamanie, pożar czy zalanie, a nawet symulowanie obecności. Możesz czuć się bezpiecznie, będąc w środku budynku, ale także nie musisz się martwić, będąc z dala od domu lub firmy.

Oszczędność

oszczędzanie

Stosując i-synergie, zyskujesz Oszczędność pieniędzy w inteligentnym domu KNX. Oszczędność to nie tyle niskie koszty inwestycji, ile ograniczenie do minimum kosztów eksploatacji. W tym przypadku perspektywiczne myślenie naprawdę popłaca. Luksus nie musi się wiązać z ogromnymi nakładami finansowymi. Warto uświadomić sobie, że zastosowanie układów regulacji oświetleniem, systemów ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz zasilania urządzeń elektrycznych przyczynia się do znacznego zmniejszenia zużycia energii w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

środowisko

Stosując i-synergie, zyskujesz Ochronę środowiska w inteligentnym domu KNX. Miarą człowieka jest także to, w jakim stopniu potrafimy zadbać o nasze naturalne środowisko. Technika XXI wieku pozwala uniknąć jego bezwzględnej eksploatacji. Konstruując odpowiednio budynki i stosując energooszczędne instalacje, możemy dać szansę sobie i przyszłym pokoleniom. Tylko od nas zależy, czy chcemy z niej skorzystać. Ponadto zapewniające energooszczędność systemy automatyki otwierają drogę do ubiegania się o dotacje z tytułu realizacji przedsięwzięć przyjaznych dla środowiska.

i-Synergia