O NAS

fotowoltaika

Nasz pierwszy inteligentny dom wykonany w systemie EIB/KNX działa sprawnie już ponad 20 lat ! Posiada pełną integrację wszystkich zainstalowanych na obiekcie systemów, a jego powierzchnia to ponad 600 m2.

20

dach_panele

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele inwestycji o bardzo różnym kształcie, przeznaczeniu, powierzchni i budżecie. W swoim portfolio posiadamy małe domki i apartamenty, komfortowe domy oraz wielkie rezydencje, także obiekty przemysłowe, sportowe i użyteczności publicznej, w których profesjonalnie instalowaliśmy kompleksową automatykę budynkową KNX.
Potrafimy sprostać oczekiwaniom wymagających inwestorów.
Dostosować projekt i ofertę do aktualnych potrzeb oraz budżetu inwestycji.
Posiadamy status Partnera KNX umożliwiający nam profesjonalny montaż systemów inteligentnego domu i automatyki budynku.
Pewnie działamy na rynku Polski zachodniej.

JESTEŚMY FIRMĄ ELEKTRYCZNĄ, KTÓRA NA RYNKU FUNKCJONUJE OD 21 LAT !!

fotowoltaika

Wracamy do naszych klientów, modernizujemy ich instalacje, przeprowadzamy regularne serwisy, wspieramy ich w ciągle zmieniających się SMART systemach.

dach_panele

Instalacje Fotowoltaiczne to mniej lub bardziej skomplikowane instalacje elektryczne o napięciu nawet do 1000V. Podchodzimy do tych instalacji tak samo profesjonalnie jak do wszystkich innych systemów które wykonujemy.

W 2016 roku zostały odbyte szkolenia w akredytowanych ośrodkach szkoleniowych. Jako Firma, która kompleksowo obsługuje inwestorów, która wykonuje wszelkie instalacje elektryczne i teletechniczne nie mogliśmy sobie pozwolić aby ominąć instalacje Fotowoltaiczne. Nasi wymagający klienci wręcz domagali się abyśmy integrowali wykonywane przez nas Inteligentne Budynki z Fotowoltaiką.

fotowoltaika

 

Sprawdź nasze realizacje tutaj