Nasz pierwszy inteligentny dom wykonany w systemie EIB/KNX działa sprawnie już ponad 19 lat

Posiada pełną integrację wszystkich zainstalowanych na obiekcie systemów, a jego powierzchnia to ponad 600m2.

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele inwestycji o bardzo różnym kształcie, przeznaczeniu, powierzchni i budżecie.

W swoim portfolio posiadamy małe domki i apartamenty, komfortowe domy oraz wielkie rezydencje, także obiekty przemysłowe, sportowe i użyteczności publicznej, w których profesjonalnie instalowaliśmy kompleksową automatykę budynkową KNX.

Potrafimy sprostać oczekiwaniom wymagających inwestorów .

Dostosować projekt i ofertę do aktualnych potrzeb oraz budżetu inwestycji.

Posiadamy status Partnera KNX umożliwiający nam profesjonalny montaż systemów inteligentnego domu i automatyki budynku.

Pewnie działamy na rynku Polski zachodniej.

 

Jesteśmy firmą elektryczną która na rynku funkcjonuje od 20 lat.

Nasz pierwszy inteligentny dom działa sprawnie już ponad 19 lat.

Wracamy do naszych klientów, modernizujemy ich instalacje, przeprowadzamy regularne serwisy, wspieramy ich w ciągle zmieniających się SMART systemach.

Instalacje Fotowoltaiczne to mniej lub bardziej skomplikowane instalacje elektryczne o napięciu nawet do 1000V. Podchodzimy do tych instalacji tak samo poważnie jak do wszystkich innych systemów które wykonujemy, a następnie serwisujemy

  • Nie jesteśmy firmą dekarską której wydaje się że najtrudniejsze co jest do zrobienia to zamocowanie paneli na dachu, a reszta to żaden problem.

  •   Tym bardziej nie jesteśmy firmą której przewodnim hasłem jest – “Produkuj prąd ze słońca i odbierz 5000 zł dotacji”

  • Nie jesteśmy też firmą która pisze o sobie np. ” Nasza firma powstała wraz ze zwiększającymi się możliwościami obniżenia kosztów energii naszego życia codziennego”.

W 2016 roku zostały odbyte szkolenia w akredytowanych ośrodkach szkoleniowych. W tamtych czasach potrzebne były takie uprawnienia, aby montować instalacje Fotowoltaiczne. Dopiero po takim szkoleniu można było uzyskać Certyfikat w Urzędzie Dozoru Technicznego. Jakiś czas temu nasz Rząd, by napędzić rynek fotowoltaiczny zniósł takie obowiązki kształcenia i certyfikowania. Dzisiaj pseudo instalatorzy po jednodniowym darmowym szkoleniu stają się fachowcami od Fotowoltaiki.

Jako Firma, która kompleksowo obsługuje inwestorów, która wykonuje wszelkie instalacje elektryczne i teletechniczne nie mogliśmy sobie pozwolić aby ominąć instalacje Fotowoltaiczne. Nasi wymagający klienci wręcz domagali się abyśmy integrowali wykonywane przez nas Inteligentne Budynki z Fotowoltaiką.