Fotowoltaika - Twój darmowy prąd

Jak to działa ?

oświetlenie

Moduły produkują prąd ze słońca, a falownik zamienia prąd stały na zmienny. Użytkownik monitoruje całość w wygodny sposób za pomocą aplikacji na komputerze lub smartfonie – fotowoltaika dla firm, rolników oraz domów jednorodzinnych to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Chcesz produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd? Fotowoltaika domowa, dla firm i rolników – przedstawiamy uniwersalne rozwiązanie dopasowane do każdych potrzeb. Instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym, firmie lub gospodarstwie rolnym to przede wszystkim inwestycja na lata. Jej celem jest oczywiście zmniejszenie kosztów użytkowanej energii elektrycznej. Technologia wykorzystująca tę energię jest dostępna dla każdego z nas i oferuje to co dla nas najważniejsze: zyski i ekologię. Wiadomo, że aby zacząć oszczędzać, trzeba najpierw nieco zapłacić. Koszty w tym przypadku będą jednak rzeczą względną, bo cenę zakupu i montażu traktować należy mając w tyle głowy zwrot kosztów w kolejnych latach. Fotowoltaika stanowi jedno z wielu odnawialnych źródeł energii (OZE) . To właśnie nią interesują się w pierwszej kolejności właściciele domów jednorodzinnych, firm oraz gospodarstw rolnych, którzy mając wysoką świadomość ekologiczną i są przychylni nowoczesnym technologiom, gwarantującym opłacalność inwestycji. Jednorazowa inwestycja w ekologiczną instalację może zabezpieczyć potrzeby rodziny na pokolenia. Wynika to z dużej trwałości jej technologicznych rozwiązań. Wysokiej jakości instalacja jest w stanie pracować sprawnie nawet do 40 lat. Przy tym nie wymaga od swojego użytkownika zbyt wiele (z uwagi na bezobsługowy system produkcji prądu), poza regularnym czyszczeniem paneli z zabrudzeń raz do roku.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie w elektrotechnice

Długoletnie doświadczenie z elektrotechniką stawia nas na czele instalatorów fotowoltaiki
Posiadamy wszystkie uprawnienia

Zdobyte uprawnienia pozwalają nam na profesjonalny montaż instalacji
Serwis specjalistycznym sprzętem

Dzięki miernikom oraz kamerom termowizyjnym twoja instalacja będzie dokładnie zbadana

Produkty najlepszych firm

Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprzętów sprawdzonych i polecanych przez najlepszych
Szybka realizacja

Instalacja trafi na Twój dach w możliwie najkrótszym czasie – tak, aby wkrótce popłynęła do Ciebie zielona energia
Integracja z domem

Instalacja może nie tylko produkować prąd ale być również połączona z pompą ciepła lub ładowarką samochodów elektrycznych.

Biuro projektowe

Miejsce w którym wykonamy projekty potrzebne do instalacji.
Projekty uszyte na miarę

Projekty, które dostosowujemy do Ciebie i twoich potrzeb.
Gwarancja niskiej ceny

Dzięki długoletniemu doświadczeniu łączymy bezkompromisową jakość z optymalnymi cenami.

Dla kogo fotowoltaika ?

Chcesz produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd? Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej !

panele

Instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym to przede wszystkim inwestycja na lata. Jej celem jest oczywiście zmniejszenie kosztów użytkowanej energii elektrycznej. Technologia wykorzystująca tę energię jest dostępna dla każdego z nas i oferuje to co dla nas najważniejsze: zyski oraz ekologię.

Wiadomo, że aby zacząć oszczędzać, trzeba najpierw nieco zapłacić. Koszty w tym przypadku będą jednak rzeczą względną, bo cenę zakupu i montażu traktować należy mając w tyle głowy zwrot kosztów w kolejnych latach.

Fotowoltaika stanowi jedno z wielu odnawialnych źródeł energii (OZE). To właśnie fotowoltaiką interesują się w pierwszej kolejności właściciele domów jednorodzinnych, którzy mając wysoką świadomość ekologiczną i są przychylni nowoczesnym technologiom, gwarantującym opłacalność inwestycji.

Jednorazowa inwestycja w instalację fotowoltaiczną może zabezpieczyć potrzeby rodziny na pokolenia. Wynika to z dużej trwałości jej technologicznych rozwiązań. Wysokiej jakości instalacja jest w stanie pracować sprawnie nawet do 40 lat. Przy tym nie wymaga od swojego użytkownika zbyt wiele (z uwagi na bezobsługowy system produkcji prądu), poza regularnym czyszczeniem paneli fotowoltaicznych z zabrudzeń raz do roku.

Ulga termomodernizacyjna

dom

Ulga termomodernizacyjna – to przedsięwzięcie, które zostało wprowadzone 1 stycznia 2019 roku. Jest to kolejne ułatwienie dla osób, które przyczyniają się do rozwoju ekologicznych rozwiązań w Polsce.

Beneficjenci to podatnicy, którzy są właścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Ulga przysługuje za wykonanie przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w tym zamontowanie instalacji fotowoltaicznej.

Wysokość ulgi nie może przekroczyć łącznie 53 000 zł dla jednego podatnika w odniesieniu do wszystkich przedsięwzięć.

Uwagi:

  • Jeżeli budynek jest w budowie nie można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej
  • Beneficjent musi być właścicielem lub współwłaścicielem budynku
  • Jeżeli przedsięwzięcie nie zostało zakończone w ciągu 3 lat, kwotę z ulgi będzie trzeba zwrócić