ŻALUZJE I ROLETY

Inteligentne  sterowanie żaluzjami, roletami oraz markizami daje nam możliwość indywidualnego sterowania każdego elementu z przycisków lokalnych. 

OŚWIETLENIE

Nowoczesny system sterowania oświetleniem pozwala na znacznie więcej niż proste załączanie i ściemnianie oświetlenia

OGRZEWANIE

Dla każdej pory dnia można ustawić temperaturę zadaną. Wychodząc z mieszkania, można obniżyć temperaturę o jeden lub dwa stopnie Celsjusza. Sposób ustawiania ulubionej temperatury jest bardzo prosty. 


WENTYLACJA - Centralne wyłączanie

Wychodzisz z domu, naciskasz jeden przycisk i wszystko dzieje się tak jak to zaplanowałeś.

BEZPIECZEŃSTWO INSTALACJI

Promieniowanie elektromagnetyczne już nie jest zagrożeniem. Prąd płynie w przewodach tylko wtedy, kiedy działa odbiornik. Wyłącznik przy łóżku już nie jest zagrożeniem. Teraz jest bezpieczne napięcie magistrali KNX i nie musisz się obawiać promieniowania.

KONTROLA DOSTĘPU

Klawiatura lub czujnik linii papilarnych to twój elektroniczny kod do domu. Odłóż tradycyjny klucz do schowka i pozostaw go na awaryjne sytuacje. Otwieraj dom „tym, co masz pod ręką” – palec lub smartfon.

Technologie stosowane w inteligentnych Domach i Budynkach w systemie KNX

To, co jeszcze niedawno pozostawało jedynie w sferze marzeń, dziś może stać się rzeczywistością. Dotychczas przywiązywało się wagę przede wszystkim do wyglądu obiektu. Teraz w równym stopniu liczy się funkcjonalność wynikająca z zastosowania inteligentnych systemów budynku. Biuro lub Dom, który „myśli” i zwalnia Cię od codziennych obowiązków? Dlaczego nie? Określ swoje wymagania i potrzeby, a my to zrealizujemy. Odpowiednio przygotowany projekt pozwoli Ci w każdej chwili na łatwą i ekonomiczną rozbudowę systemu o nowe funkcje i jeszcze nowocześniejsze rozwiązania.

Nie musisz już ograniczać inwencji i obawiać się niekonwencjonalnych rozwiązań. Dzięki nowoczesnym technologiom na miarę XXI wieku możesz dziś urzeczywistnić nawet najśmielsze marzenia i spełnić najbardziej wyrafinowane wymagania. Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania?! Poznaj technologie stosowane w nowoczesnych budynkach wyposażonych w system automatyki budynkowej KNX.